Türkiye’nin Dev Mobilya Mağazası, Sektörde Büyük Etki Yaratacak İki Dev Markayı Satın Alıyor! Yüzlerce Yeni Mağazası Olacak

Doğanlar Mobilya Grubu, sektörde önemli bir adım atarak bünyesinde bulunan markalarıyla birlikte büyümeye devam ediyor.

BÜYÜK HEDEF: 100 YENİ MAĞAZA YURT İÇİNDE, 25 YENİ MAĞAZA YURT DIŞINDA

Grup, sektördeki gücünü artırmayı amaçlıyor ve yeni dönemde yurt içinde 100, yurt dışında ise 25 yeni mağaza açma planı yapıyor.

KÖKLERDEN GÜNÜMÜZE: 50 YILLIK BİR BAŞARI HİKAYESİ

Hacı Ali Doğan’ın 1972’de Çanakkale Biga’da açtığı küçük mobilya dükkanı, bugün dünya çapında üretim ve ihracat yapan dev bir gruba dönüştü.

Doğanlar Mobilya Grubu, TMSF’nin satışa çıkarması beklenen Erciyes Anadolu Holding şirketlerine, yani İstikbal, Bellona ve Form Sünger’e göz dikti. CEO’luğa 3 Nisan 2023’te getirilen sektörün deneyimli ismi Mustafa Karamemiş, 2024 ve sonrasında hem yurt içinde hem de dünya genelinde büyümenin hızlanacağını ifade etti.

KÜRESEL BİR AKTÖR: 733 MAĞAZA VE 109 SATIŞ NOKTASIYLA

Doğanlar Mobilya Grubu, Türkiye genelinde 733 mağaza ve 45 ülkede 109 satış noktasıyla küresel bir oyuncu haline geldi.

YENİ CEO İLE BÜYÜME HIZLANIYOR

CEO Mustafa Karamemiş, 2023’te 82 yeni mağaza açarak rekor kırdıklarını belirterek, 2024’te ise 100 yeni mağaza açmayı hedeflediklerini ifade etti. Şu anda 45 ülkede 109 satış noktasında ürünlerinin satıldığını açıkladı.

KÖKLÜ MARKALARIN GELECEĞİ: İSTİKBAL VE BELLONA

İstikbal ve Bellona gibi köklü markaların geleceği de merak konusu. 1950’li yılların sonunda temelleri atılan bu markaların, Doğanlar Mobilya Grubu bünyesine geçmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x